Skocz do zawartości

danielmeister

Gracz

Reputacja

10

O danielmeister

 • Inne grupy
 • Ranga
  XP Rank 1
 • Urodziny 20.04.1994

Dodatkowe informacje

 • Steam
  STEAM_0:0:95132734
 • Imię
  Daniel
 • Skąd
  BP
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

53 wyświetleń profilu
 1. Jeśli chodzi o komputer za 5k zł to średnio, średnio:) ktoś się nie popisał :) Bo i5-7500 to słaby procek pod taką grafikę, ja urwałbym np ponad 100 z dysku SSD 250, zamiast tego dał 120, pamięci to też raczej przerost formy nad treścią, o ile nie renderujesz filmów, nie streamujesz to większość gier nie wykorzysta więcej niż 8 GB czyli tak naprawdę kolejne 2-3 stówki mniej, i zamiast i5-7500 można wsadzić spokojnie jakąś i7 z literką K (np.6700K dalej bardzo wydajny procek) którą można wykręcić sobie 4GHz w górę. Oczywiście tu też trzeba by pomyśleć nad jakimś chłodzeniem ale o ile nie podkręcalibyśmy go więcej niż 4,5 GHz to Fortis 3 lub Fera 3 powinny dać sobie rade ze schłodzeniem. wiec w tym budżecie można naprawdę złożyć wydajniejszy komputer na grafice 1080, w którym bottleneckiem nie będzie procesor :) o płycie głównej i innych podzespołach już nie mówię bo w tym wypadku też wybrałbym inne podzespoły. Reasumując ktoś wymyślił dość słabąkonfiguracje jak za 5770 zł
 2. Kwestia tego, że to było chyba koniecznie;) utrzymanie sieci samemu, z niewielką pomocą ze strony nas- administracji to było duże brzemię. W pełni rozumiem chłopaka, i w zupełności popieram jego decyzje. Nie wiem jak z resztą administracji katujemy.eu . :) Ale myślę, że każdy jest w stanie zrozumieć tą decyzje.
 3. Myślę że to był dobry krok, który dawno powinien być podjęty jeśli chodzi o sprzedaż katujemy.eu .
 4. Hej, mam pytanie dotyczące Adminów na serwerach katujemy.eu, czy wszystkie rangi zostaną przeniesione na nową sieć :)?
×