Skocz do zawartości

Admin [3Maps]

poziom69

Admin [3 Maps]

Reputacja

8

O poziom69

 • Inne grupy Gracz
 • Ranga
  XP Rank 1
 1. Czytając podanie mam wrażenie, że chłopak ogarnięty, ale strasznie lami ;) Jestem na TAK.
 2. Sporo gra i dobry kontakt, niestety jak dla mnie za młody. Na chwilę obecną na NIE. PS - Wiek 12 lat, 7 letnie doświadczenie ... idź na dwór i nie trać tyle czasu przed kompem, korzystaj z dzieciństwa ;)
 3. Link do podania: Jaki serwer [5 Maps/Mirage]?: 5 MAPS Steam ID: STEAM_1:0:21084695
 4. bicek Kamary nie zmienione, nadal widać przeciwników i sobie podpowiadają.
 5. VIP : 5MAPS ( 3MAPS ) STEAM_ID: STEAM_1:0:21084695 Z góry dzięki.
 6. Mi również pokazuje TICK 128, ale mimo tego są takie przypadki gdzie kule przenikają postać. Sprawdź proszę ustawienie rate czy są na maxa.
 7. Wybacz gdzieś mi to umknęło. Najważniejsze aby to w końcu dobrze ustawić - podgląd po śmierci i ustawić serwer prawidłowo.
 8. Witam proszę o zmianę ustawień serwera aby nie można było widzieć po śmierci drużyny przeciwnej. Ludzie nagminnie sobie podpowiadają, gdzie kto stoi itp. Raz zszedłem na specta aby zobaczyć czy gracz nie ma WH, a się okazało, że stale ktoś mu mówi info o przeciwnikach. Wiem, że jest teamspeak i inne komunikatory, ale z reguły ludzie grają razem w jednym teamie i dużo mniej mogą sobie podpowiadać. Proszę o zmianę ustawień na serwerze aby ograniczyć podpowiadanie (dla mnie to też CZITOWANIE). Proszę również o sprawdzenie ustawień serwera bo ludzie się skarżą, że kule nie wchodzą w przeciwników, sam mam również wrażenie, że kule przelatują przez postać i nie ma na serwerze 128tick, lub rate są mocno okrojone. Na starym serwerze DD2 takie, rzeczy się nie zdarzały. Z góry dziękuje za pozytywne rozpatrzenie sprawy.
 9. Pograj trochę na serwerach i bądź aktywna na forum, niech ludzie Cię zauważą i spróbój ponownie. Chwilowo na nie, nie miałem z tobą jeszcze styczności.
×