Skocz do zawartości

csgo
193.33.176.66:28060 FeelTheGame.pl [3 Maps] de_dust2
4 / 26
GT GOTV Staty Sklep Połącz
csgo
145.239.236.201:27015 FeelTheGame.pl [Mirage] de_mirage
4 / 26
GT GOTV Staty Sklep Połącz
# Nazwa gracza Wynik Czas gry
0 zabić 7 godzin i 19 minut
0 zabić 7 godzin, 32 minuty i 36 sekund
0 zabić 10 godzin, 57 minut i 1 sekunda
GOTV 0 zabić 2 dni, 8 godzin i 39 sekund
de_dust2
# Nazwa gracza Wynik Czas gry
0 zabić 1 dzień, 23 godziny, 1 minutę i 8 sekund
0 zabić 2 dni, 2 godziny, 17 minut i 13 sekund
0 zabić 2 dni, 5 godzin i 2 sekundy
GOTV 0 zabić 2 dni, 7 godzin, 59 minut i 14 sekund
de_mirage
MultiAdmin

Kappa :) MultiAdmin

Kappa :) wygrał w ostatnim dniu 13 Luty

Kappa :) ma najbardziej lubianą zawartość!

Ilość fragów

189

8 obserwujących

O Kappa :)

 • Inne grupy Premium
 • Urodziny 27.04.1998

Dodatkowe informacje

 • Steam
  STEAM_0:1:116509469
 • GG
  60485498
 • Ulubiony mod
  yyyyyyyy
 • Imię
  Dominik
 • Skąd
  Z Kappy ;p
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie odwiedziny

2,024 wyświetleń profilu

Ranga użytkownika

 • Global Elite
 • Obecna ranga: Global Elite

 1. ZAWARTOŚĆ

   

  450

   

  Co ja robię xD

 2. Jestem na NIE! + Wiek, - Nie znam Ciebie, - Słabe podanie.
 3. Jestem na NIE! + Wiek, - Nie znam Ciebie, - Konto pod podanie.
 4. Jestem na TAK! + Wiek, + Znam go, + Doświadczenie, + Pomocny.
 5. Jestem na TAK! + Wiek, + Znam go, + Aktywność.
 6. Lista komend dostępnych na serwerze 4 maps: Komenda Co pozwala ta komenda !regulamin - wyświetla regulamin serwera !knife - pozwala mam wybrać kosę !ws - pozwala nam wybrać skórkę do broni !gloves - pozwala nam wybrać rękawiczki !credits - pokazuje nam kredyty na serwerze !nametag - zmienia nazwę broni !freevip - dostajemy darmowego vipa na okres 60 minut można tylko raz! !rs - czyli resetuje nam zabójstwa, asysty i deady !shop - otwiera nam się Sklep Serwerowy gdzie można sobie kupić Lasery, Smugi za granatami 3 Tagi/Kolory w nicku/Kolor czatu !sklepsms - pozwalać kupić VIP'a przez SMS !res - wyłącza i włącza muzykę na serwerze !rank - ranking !top - ranking najlepszych graczy !vip - informacje o VIP'ie !lvl - możemy sprawdzić jaki mamy lvl !bany - możemy zobaczyć bany na serwerze kto dostał !toptime - możemy zobaczyć kto ma najwięcej godzin na serwerze Lista będzie na bieżąco aktualizowana.
 7. Lista komend dostępnych na serwerze Only Mirage: Komenda Co pozwala ta komenda !regulamin - wyświetla regulamin serwera !knife - pozwala mam wybrać kosę !ws - pozwala nam wybrać skórkę do broni !gloves - pozwala nam wybrać rękawiczki !credits - pokazuje nam kredyty na serwerze !nametag - zmienia nazwę broni !freevip - dostajemy darmowego vipa na okres 60 minut można tylko raz! !rs - czyli resetuje nam zabójstwa, asysty i deady !shop - otwiera nam się Sklep Serwerowy gdzie można sobie kupić Lasery, Smugi za granatami 3 Tagi/Kolory w nicku/Kolor czatu !sklepsms - pozwalać kupić VIP'a przez SMS !res - wyłącza i włącza muzykę na serwerze !rank - ranking !top - ranking najlepszych graczy !vip - informacje o VIP'ie !lvl - Możemy sprawdzić jaki mamy lvl !gt - Możemy sprawdzić gdzie jesteśmy w rankingu w gametracker !yt (nazwa muzyki) - Pozwala nam posłuchać piosenki na serwerze !bany - możemy zobaczyć bany na serwerze kto dostał !toptime - możemy zobaczyć kto ma najwięcej godzin na serwerze session - czyli pokazuje nam ile jesteśmy punktów na + Lista będzie na bieżąco aktualizowana.
 8. @ piroman99 Ja nie wiem po co mnie wspomniałeś w temacie. A do Ferdaza się wypowiem jak grałem to obrażał osoby na serwerze. I nie ma żadnych dowodów.
 9. Jestem na NIE! + Wiek, - Konto pod podanie, - Aktywność na forum.
 10. Jestem na NIE! - Wiek, - Konto pod podanie, - Słabe podanie.
 11. Jestem na NIE! + Wiek, - Nie znam Ciebie, - Aktywność na forum, - Konto pod podanie.
 12. @ PaZo Nie, przez steam jest szybciej i najlepiej.
 13. Witam. Mam taką propozycję na dodanie to na serwer Only Mirage. Czyli jak nie ma żadnego admina na serwerze to może ta osoba napisać !report to tej osobie pokaże się menu: "Wybierz gracza do zgłoszenia". Zdjęcie poniżej. 1. Wybiera osobę, która ma cheaty, lub krzyczy, spami na serwerze, itp. Np: Heniek. 2. W opcji trzeba wybrać co dana osoba robi złego na serwerze. Np: Aimbot. 3. Opcja żeby dać na TAK lub NIE (Czy jesteś pewny). I jak osoba naciśnie "TAK" to każdy admina dostaje wiadomość na steam (pw) np: "Gracz, Stefan prosi o pomoc na serwerze ponieważ jest cheater". Jak mamy "Wybierz gracza do zgłoszenia" to te osoby które są na serwerze (online). Adminów się nie liczy (jak jest dostępny na serwerze)!
 14. Serwer 1 vs 1 to bardzo dobry pomysł. I tak niedawno zacząłem robić mapy do 1 vs 1. ;p
×