Skocz do zawartości

Redaktorka

Monikaaa

Redaktorka

Monikaaa wygrał w ostatnim dniu 8 Grudzień

Monikaaa ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

48

5 obserwujących

O Monikaaa

 • Inne grupy Admin [3 Maps] , Dziewczyna
 • Ranga
  XP Rank 1
 • Urodziny 31.12.1997

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Monika
 • Skąd
  Warszawa
 • Płeć
  Kobieta
 • Snapchat
  xbialaaaax

Ostatnio na profilu byli

587 wyświetleń profilu
 1. Na nie. - STEAMID. - Beznadziejny powód dlaczego akurat Ty. - Wiek Ostatni najważniejszy to kultura. Najpierw może przestań wyzywać ludzi, dopiero potem napisz podanie.
 2. Kto raz się odpala, będzie robił to zawsze. Na nie.
 3. Hejka Hejka
 4. Hejcia.
 5. Kosz

  Po co dwa podania? Nie rozumiem tego.
 6. Na Nie.. - Wiek. - Konto pod podanie. - Zawsze jest jakiś admin na Mirku. - Link do profilu Steam to nie SteamID.
 7. Do lekarza przychodzi kobieta. W poczekalni zastaje mężczyznę. – Czy pan jest ostatni? – Zagaduje. – Nie proszę pani, taki ostatni to ja nie jestem! Widziałem gorszych! – Ale czeka pan w kolejce? – Nie, proszę pani, w poczekalni…. – Pytam, czy stoi pan na końcu. – Skąd pani to przyszło do głowy? Stoję na nogach! – Cham! – Woła zdenerwowana kobieta. – Niech mnie pan w d… pocałuje! – Proszę pani… – Wzdycha mężczyzna. Ja tu przyszedłem po receptę dla żony, a nie żeby się z panią pieścić… Nigdy, w żadnych okolicznościach nie bierz jednocześnie proszka nasennego i środka przeczyszczającego. Gwiazdka z nieba / Heaven Sent (2016) A więc powoli zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Maire Taylor modli się by jej nieudane małżeństwo się zakończyło. Jednocześnie jej mąż modli się. by żona wytrwała w tym związku. Odpowiedzią na ich sprzeczne modły okazuje się ośmioletnia uciekinierka z nieba. link gdzie można obejrzeć: https://vshare.io/d/b128335
 8. Imieniny obchodzą: Ambroży, Marcin oraz Agaton, Ambrozja, Atenodor, Eutychian, Józefa, Marcisław, Ninomysł, Polikarp, Sabin, Siemirad, Urban, Zdziemił „Święty Ambroży zimy przysporzy” Ludzie i delfiny są jedynymi stworzeniami, które maja sex na pocieszenie. Międzynarodowy Dzień Lotnictwa Cywilnego. 1930 – W Katowicach otwarto sztuczny tor łyżwiarski. 1973 – Premiera filmu obyczajowego Chłopi w reżyserii Jana Rybkowskiego. 2007 – W Poznaniu otwarto Most Biskupa Jordana.
 9. Imieniny obchodzą: Angelika, Mikołaj oraz Abraham, Bonifacy, Dionizja, Emilian, Heliodor, Leoncja, Morzysława, Piotr, Jarogniew, Polichroniusz, Tercjusz, Nikola. W pierwszym tygodniu grudnia, gdy pogoda stała, będzie zima długo biała. Gdybyś bez przerwy krzyczał przez 8 lat, 7 miesięcy i 6 dni dostarczyłbyś tyle energii, ile potrzeba na ogrzanie jednej filiżanki kawy. Dzisiejszym nietypowym świętem jest: Dzień Anioła. 1764 – Wprowadzono zunifikowany system miar. 1941 – W Lubomlu na Wołyniu władze Niemieckie utworzyły getto żydowskie. 2016 – Nowym premierem Francji został Bernard Cazeneuve. UDANYCH MIKOŁAJEK ŻYCZY FEELTHEGAME.
 10. " Doświadczenie: Prowadziłem serwery na Minecrafcie " Co ma Minecraft do CS'a? Oczywiście, że na NIE.
 11. Do gabinetu urologa wpada zdenerwowany facet i od progu krzyczy: - Panie doktorze, nie chce mi stanąć! Stareńki doktor unosi wzrok i z zaciekawieniem pyta: - A kogo konkretnie chciałby pan tu i teraz wyjeb*ć? -Jeżeli boisz się utyć - wypij przed jedzeniem setkę. Usuwa uczucie strachu. Najlepsze gwiazdy żartów w Macdonald Hall to Bruno i Boots. Gdy zostają przyłapani na gorącym uczynku, stają w obliczu okropnej kary jaką jest rozdzielenie ich do osobnych pokoi. link gdzie można obejrzeć: http://cda-hd.pl/22026/bruno-boots-this-cant-be-happening-at-macdonald-hall-2017-online/
×