Skocz do zawartości

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje najbardziej lubianą zawartość od 14.11.2017 we wszystkich miejscach

 1. bicek

  44 likeów

  Giveaway Świąteczny CS:GO NÓŻ M9 Bayonet Fade (Factory New) Aby wziąć udział w losowaniu, należy kliknąć FRAGA przy tym poście. Miłej zabawy! Regulamin: 1. W losowaniu może wziąć udział każdy: gracz, użytkownik, administrator. 2. Szanse na wygraną są takie same dla każdego - każdy otrzymuje tylko jeden los, niezależnie od tego do jakiej grupy użytkowników należy. 3. Aby dodać "Fraga" i wziąć udział w losowaniu, trzeba posiadać minimum 1 post na forum - można to osiągnąć np. poprzez przywitanie się z nami. 4. Losowanie odbędzie się poprzez wygenerowanie listy użytkowników, którzy dodali reakcję "Lubię" w tym temacie i wrzucenie jej na jakąś powszechnie znaną stronę z losowaniami. Data / godzina losowania: 2017/12/25 20:00. 5. W pierwszym poście oraz w poście zamykającym temat poinformujemy kto został zwycięzcą. 6. Zwycięzca ma 24 godziny na skontaktowanie się ze mną przez PW na forum w sprawie odbioru nagrody. Jeśli tego nie zrobi w podanym czasie, wylosujemy inną osobę. 7. Nagroda zostanie przekazana w ciągu 48 godzin od skontaktowania się. 8. Wszelkie próby oszustwa - czyli przykładowo założenie kilku kont na forum tylko w celu wielokrotnego wzięcia udziału w tym samym losowaniu karzemy banem permanentnym na serwery i forum.
 2. bicek

  7 likeów

  Mam do pozbycia się skin CSGO M4A4 HELLFIRE FT 3/5 Aby wziąć udział w losowaniu, należy kliknąć FRAGA przy tym poście. Miłej zabawy! Regulamin: 1. W losowaniu może wziąć udział każdy: gracz, użytkownik, administrator. 2. Szanse na wygraną są takie same dla każdego - każdy otrzymuje tylko jeden los, niezależnie od tego do jakiej grupy użytkowników należy. 3. Aby dodać "Fraga" i wziąć udział w losowaniu, trzeba posiadać minimum 1 post na forum - można to osiągnąć np. poprzez przywitanie się z nami. 4. Losowanie odbędzie się poprzez wygenerowanie listy użytkowników, którzy dodali reakcję "Lubię" w tym temacie i wrzucenie jej na jakąś powszechnie znaną stronę z losowaniami. Data / godzina losowania: 2017/11/20 20:00. 5. W pierwszym poście oraz w poście zamykającym temat poinformujemy kto został zwycięzcą. 6. Zwycięzca ma 24 godziny na skontaktowanie się ze mną przez PW na forum w sprawie odbioru nagrody. Jeśli tego nie zrobi w podanym czasie, wylosujemy inną osobę. 7. Nagroda zostanie przekazana w ciągu 48 godzin od skontaktowania się. 8. Wszelkie próby oszustwa - czyli przykładowo założenie kilku kont na forum tylko w celu wielokrotnego wzięcia udziału w tym samym losowaniu karzemy banem permanentnym na serwery i forum.
 3. Monikaaa

  4 likei

  Do lekarza przychodzi kobieta. W poczekalni zastaje mężczyznę. – Czy pan jest ostatni? – Zagaduje. – Nie proszę pani, taki ostatni to ja nie jestem! Widziałem gorszych! – Ale czeka pan w kolejce? – Nie, proszę pani, w poczekalni…. – Pytam, czy stoi pan na końcu. – Skąd pani to przyszło do głowy? Stoję na nogach! – Cham! – Woła zdenerwowana kobieta. – Niech mnie pan w d… pocałuje! – Proszę pani… – Wzdycha mężczyzna. Ja tu przyszedłem po receptę dla żony, a nie żeby się z panią pieścić… Nigdy, w żadnych okolicznościach nie bierz jednocześnie proszka nasennego i środka przeczyszczającego. Gwiazdka z nieba / Heaven Sent (2016) A więc powoli zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Maire Taylor modli się by jej nieudane małżeństwo się zakończyło. Jednocześnie jej mąż modli się. by żona wytrwała w tym związku. Odpowiedzią na ich sprzeczne modły okazuje się ośmioletnia uciekinierka z nieba. link gdzie można obejrzeć: https://vshare.io/d/b128335
 4. Monikaaa

  4 likei

  Pewien amerykański alkoholik w podeszłym wieku (58 lat) nabawił się choroby przełyku i krtani, która wykluczała mu picie alkoholu w normalny sposób. Wpadł więc na dość zwariowany i szalony pomysł. Zdecydował się zrobić sobie lewatywę. Nie był to jednak normalny zabieg, wykorzystał do niego wiśniówkę. Po przyjęciu około 3 litrów alkoholu, Amerykanin zmarł. Pewien Japończyk z Pekinu po trzech dobach grania w sieci, bez najmniejszej przerwy zemdlał przez komputerem. Przez trzy dniowy okres grania, nie przyjmował żadnych posiłków. Zagłodzone mężczyznę zabrało Pogotowie Ratunkowe, niestety lekarzom nie udało się go uratować. Jak podał jeden tabloid, uzależniony od gier 30-latek "zainwestował" w gry przed śmiercią około 4 tys. złotych. Wszyscy wiemy, że telewizja jest zła, ale żeby zabić? Całe te mordercze siły skupiły się na 38-letniej kobiecie - Mariesie Weber. Kobieta chciała poprawić wtyczę do telewizora, która znajdowała się za regałem. Weszła pod biurko, głowę pochyliła nad regałem - czy to koniec? Rodzina zgłosiła zaginięcie kobiety, gdyż od 12 dni nie mogli jej znaleźć. Jak sądzicie jak się zakończyła historia? Kobieta po prostu się udusiła. Dwaj fani westernów postanowili powalczyć z pustynnymi kaktusami. Zabrali dubeltówki, którymi strzelali do nich. Pierwszy kaktus poszedł im dość łatwo, drugi jednak okazał się być "twardszym przeciwnikiem". Kiedy 28-letni David Grundman strzelił do kaktusa giganta (26m), ramię odpadło i wgniotło go w ziemię. Myślę, że to pierwszy z przypadków gdzie roślina zwycięża strzelaninę. Angielski nałogowiec, słynący z palenia papierosów jeden za drugim, zaczynał i kończył dzień paląc. Ten nie zbyt zdrowy tryb życia doprowadził do tego, że mężczyzna nabawił się hemoroidów. Leczył je, siadając na misce wypełnionej spirytusem, oczywiście nie przestając przy tym palić. Pewnego dnia kawałek żaru z papierosa wpadł do owej miski, efektem tego był wybuch spowodowany zmieszaniem ognia i alkoholu. Biedak skończył z paleniem na wieki.
 5. Kappa :)

  3 likei

  Mały Update CS:GO 28.11.17: [DŹWIĘK] Dźwięki podkładania oraz rozbrajania bomby przy włączonym kwadrofonicznym dźwięku przestrzennym są wyraźniejsze, Naprawiono błąd, który umożliwiał całkowite wyłączenie dźwięków otoczenia. [RÓŻNE] Włączono optymalizację SEE4 dla tabel łańcuchów oraz dodano komendę “-nosse4” pozwalającą wyłączyć SEE4, Komenda “find” od teraz umożliwia jednoczesne wyszukiwanie wielu haseł. Np. komenda “find decal r_” pozwoli znaleźć komendy jak i zmienne zawierające zarówno “r_” jak i “decal”. Źródło: https://izaktv.pl/update-csgo-01-12-17-dzwieki-bomby-naprawione/
 6. bicek

  3 likei

  Chcesz pochwalić konkretnego administratora za rzetelną i fachową pracę? Możesz to zrobić wyłącznie w tym temacie! Pamiętaj, aby Twoja pochwała była podparta konkretną decyzję. Wszelkie pochwały typu.: dobry admin, +rep, fajny gość – będą automatycznie kasowane. Zastosuj się do poniższego wzoru: Nick administratora: Opinia: *Pamiętaj wkleić jako: (Wklej jako zwykły tekst)
 7. Monikaaa

  3 likei

  Imieniny obchodzą: Ambroży, Marcin oraz Agaton, Ambrozja, Atenodor, Eutychian, Józefa, Marcisław, Ninomysł, Polikarp, Sabin, Siemirad, Urban, Zdziemił „Święty Ambroży zimy przysporzy” Ludzie i delfiny są jedynymi stworzeniami, które maja sex na pocieszenie. Międzynarodowy Dzień Lotnictwa Cywilnego. 1930 – W Katowicach otwarto sztuczny tor łyżwiarski. 1973 – Premiera filmu obyczajowego Chłopi w reżyserii Jana Rybkowskiego. 2007 – W Poznaniu otwarto Most Biskupa Jordana.
 8. Monikaaa

  3 likei

  Do miasta przyjechał kowboj i wszedł do saloonu na drinka. Niestety, miejscowi mieli brzydki zwyczaj ograbiania przyjezdnych. Kiedy skończył swojego drinka, zauważył że zniknął jego koń. Wrócił do baru, rzucił broń do góry, złapał nad głową bez patrzenia i strzelił w sufit: – Który z was, popaprańców, ukradł mi konia? – krzyknął z zaskakującą siłą. Nikt nie odpowiedział. – Dobra, teraz zamówię kolejne piwo i jeśli mój koń się nie pojawi z powrotem, zanim je skończę, będę musiał zrobić to, co zrobiłem w Teksasie! A nie chcę robić tego, co zrobiłem w Teksasie!!! Kilku miejscowych poruszyło się niespokojnie. Kowboj, jak powiedział, tak zrobił – zamówił kolejne piwo, wypił je, wyszedł przed lokal, a jego koń stał na postoju. Osiodłał go i zamierzał odjechać, kiedy na werandzie pojawił się barman i zapytał: – Powiedz stary, zanim odjedziesz… Co się stało w Teksasie? Kowboj odwrócił się i powiedział: – Musiałem wracać pieszo. Jeśli pożyczysz komuś 50 złotych i nigdy więcej go nie zobaczysz, to najprawdopodobniej była to mądra inwestycja. 400 dni / 400 Days (2015) Czterech astronautów, którzy stracili łączność z ziemią odbywa symulacje podróży na bardzo odległą planetę. Celem tego jest sprawdzenia, jak izolacja od świata rzeczywistego wpływa na organizm człowieka. Czy to faktycznie symulacja? link gdzie można obejrzeć: https://vshare.io/d/b332956
 9. Monikaaa

  3 likei

  Barbara, Krystian oraz Benon, Bernard. „Gdy w Barbarę pada - zima ostra się zapowiada.” Orgazm wieprzy trwa 30 minut. Dzień Górnika. Święto Wojsk Rakietowych i Artylerii. 1863 – Powstanie styczniowe: zwycięstwo powstańców w bitwie pod Sprową. 2015 – 30 osób zginęło, a 90 zostało rannych w dokonanych przez kobiety trzech samobójczych zamachach bombowych na targowisku na jednej z wysp jeziora Czad, należącej do kraju o tej samej nazwie. 1996 – Urodził się - Diogo Jota, portugalski piłkarz.
 10. Monikaaa

  3 likei

  Pewien facet poszedł do psychiatry, ponieważ twierdził, że jest myszą. Po kilku miesiącach przyszedł zadowolony do lekarza z butelką koniaku. - Panie doktorze, jestem w 100% zdrowy, dziękuję panu! - Nie ma za co, przecież to moja praca. Pewnego dnia ten sam facet przyszedł na wizytę kontrolną. Z przerażeniem w głosie mówi do lekarza: - Panie doktorze, widziałem kota! - No tak, ale to przecież nic takiego. W końcu wie pan już, że nie jest pan myszą. - Dobrze, ale czy kot wie? Nigdy nie sprawdzaj głębokości wody obiema nogami na raz. Nothing Left to Fear (2013) Dan razem ze swoją żoną Wendy i trójką dzieci, Rebecą, Mary i Chrisenem przeprowadzają się do małego miasteczka Stull. W nowym miejscu, Dan ma objąć posadę pastora w tutejszym kościele. Siostry nie czują się zbyt dobrze w Stull, a jedna z sióstr zaczyna mieć wizje. Gdy ta zaprzyjaźnia się z chłopakiem o imieniu Noah, mieszkańcy przygotowują mroczny, religijny obrzęd. Link gdzie można obejrzeć: https://vshare.io/d/146cc03
 11. Monikaaa

  3 likei

  Franciszek, Ksawery oraz Atalia, Biryn. „Kiedy grzmi na lód, będzie głód.” Gdybyś bez przerwy "pierdział" przez 6 lat i 9 miesięcy wytworzyłbyś tyle gazu, ile jest równe energii jednej bomby atomowej. Dzień Naftowca i Gazownika. 1945 - Utworzone została utworzona Centrala Produktów Naftowych. 1976 - Nieznani sprawcy ostrzelali z broni maszynowej dom Boba Marleya.
 12. Krzemios

  3 likei

  Nareszcie. Ostatnimi czasy osoby składające podanie robiły to w taki sposób, że żal było marnować dla nich czasu ponieważ z góry było wiadomo jaki będzie werdykt, a tu dzisiaj taka niespodzianka... Dziewczyna, z pasją lubiąca pograć nie tylko na komputerze. Brzmi pięknie prawda? I jeszcze ta rekomendacja właściciela. W sumie to dziwi mnie ta dyskusja bo sięgając ręką do przeszłości forum to z reguły takie uprzywilejowane osoby nie potrzebowały wypowiedzi administratorów. A jednak ,,forum się zmienia i będzie się zmieniać". Twoje podanie jest nieprzekonujące. W zasadzie to zdanie jest podsumowaniem. Kompletnie nie rozumiem dlaczego Bicek uzupełnia twoją wypowiedź. Szczerze to mam mętlik czy odnosić się do wypowiedzi osoby kandydującej czy komentarza co do niej. Trzymając się strikte zasad to używasz jednego no może dwóch argumentów. Ja bym zaczekał tydzień. Pokaż, że jesteś naprawdę taką sympatyczną osobą bo tak szczerze mówiąc, to po przeczytaniu twojego podania odniosłem bardzo pozytywne wrażenie co do twojej osobowości. Podsumowywując wydajesz się naprawdę miłą i wesołą osobą. Taki właśnie powinienen być administrator. Tylko No właśnie... "wydaje się". Mam nadzieje, że za tydzień będziemy mogli spokojnie powiedzieć, że faktycznie jesteś taka na jaką wyglądasz i dołączysz do grona administratorów.
 13. Xenon™

  3 likei

  Nick administratora: @Kappa :) Opinia: Kappa jest naszym tzw ,,Szeryfem'' jeśli mogę tak powiedzieć. :D Dba o naszą społeczność , nie raz czyścił serwer od ,,Retardów", ,,Cheaterów" co pomagało innym graczom grać bez denerowania się , że ktoś psuje im grę. Dlatego to własnie Kappa powinien dostać jakąś nagrodę. Pozdrawiam
 14. Blondi1337

  3 likei

  @ Kenny"sRozumiem, że każdy cziter który Cię zastraszy nie dostanie bana bo boisz się o utrate admina? xD
 15. bicek

  3 likei

  Cześć, Planuję wdrążenie do sieci nowego serwera CSGO z unikatowym modem BF4. Serwer w pełni unikalny, dopracowany na maksa - inaczej bomba! Chcielibyście pograć na takim serwerze? Jeśli tak, daj fraga! Mile widziane komentarze z propozycjami.
 16. bicek

  2 likei

  Twoje podanie na administratora serwer'a zostało zaakceptowane, aczkolwiek nie masz uprawnień administratora na serwerze? Zgłoś tutaj! Proszę zastosować się do poniższego wzoru: Link do podania: Jaki serwer [3Maps/Mirage]?: Steam ID: Prosimy zachować cierpliwość. Za wszelki SPAM w temacie, bądź na prywatnych wiadomościach zostanie odpowiednio nagrodzony.
 17. WilQ.

  2 likei

  Po prostu te obrazki przed rangą wygasły na hostingu, albo coś na forum szwankuje. xD
 18. Monikaaa

  2 likei

  Imieniny obchodzą: Angelika, Mikołaj oraz Abraham, Bonifacy, Dionizja, Emilian, Heliodor, Leoncja, Morzysława, Piotr, Jarogniew, Polichroniusz, Tercjusz, Nikola. W pierwszym tygodniu grudnia, gdy pogoda stała, będzie zima długo biała. Gdybyś bez przerwy krzyczał przez 8 lat, 7 miesięcy i 6 dni dostarczyłbyś tyle energii, ile potrzeba na ogrzanie jednej filiżanki kawy. Dzisiejszym nietypowym świętem jest: Dzień Anioła. 1764 – Wprowadzono zunifikowany system miar. 1941 – W Lubomlu na Wołyniu władze Niemieckie utworzyły getto żydowskie. 2016 – Nowym premierem Francji został Bernard Cazeneuve. UDANYCH MIKOŁAJEK ŻYCZY FEELTHEGAME.
 19. Monikaaa

  2 likei

  Do gabinetu urologa wpada zdenerwowany facet i od progu krzyczy: - Panie doktorze, nie chce mi stanąć! Stareńki doktor unosi wzrok i z zaciekawieniem pyta: - A kogo konkretnie chciałby pan tu i teraz wyjeb*ć? -Jeżeli boisz się utyć - wypij przed jedzeniem setkę. Usuwa uczucie strachu. Najlepsze gwiazdy żartów w Macdonald Hall to Bruno i Boots. Gdy zostają przyłapani na gorącym uczynku, stają w obliczu okropnej kary jaką jest rozdzielenie ich do osobnych pokoi. link gdzie można obejrzeć: http://cda-hd.pl/22026/bruno-boots-this-cant-be-happening-at-macdonald-hall-2017-online/
 20. Monikaaa

  2 likei

  Apolinary, Faustyna, Igor oraz Rajmund. „W październiku, gdy liść z drzewa niesporo opada, późną to wiosnę zapowiada.” Jeśli będziecie walić głowa o ścianę, w ciągu godziny spalicie 150 kalorii. Światowy Dzień Nauczyciela. 1848 – Władze pruskie zlikwidowały autonomiczne Wielkie Księstwo Poznańskie. 2005 – Przestały obowiązywać międzystrefowe numery kierunkowe. 2015 – W Chimbote w Peru odbyła się beatyfikacja misjonarzy Alessandro Dordiego, Zbigniewa Strzałkowskiego i Michała Tomaszka, zamordowanych w 1991 roku przez członków maoistowskiej organizacji partyzanckiej Świetlisty Szlak.
 21. Monikaaa

  2 likei

  Jak chodzi o Vipa to myślę, że dużo osób wykaże zainteresowanie :D
 22. Monikaaa

  2 likei

  5. Las samobójców - Japonia. Las znajduję się na wyspie Honsiu w Japonii. Jest znany jako miejsce, które ludzie wybierają na popełnienie samobójstwa. Najstarsze wieści z nim związane, które udało się odnaleźć sięgają aż do mitologii, gdzie las był znany jako siedziba duchów i demonów. Jest to drugie najpopularniejsze miejsce samobójstw na świecie. Na wielu jego hektarach można znaleźć kości bądź pozostałości po nieboszczykach. Przed wejściem do owego lasu widnieje tablica z napisem - " Życie jest bezcennym darem rodziców. Pomyśl o swojej rodzinie. Nie cierpisz sam - zadzwoń na 22-0110. " 4. Wyspa Poveglia - Włochy. Wyspa umiejscowiona w południowych Włoszech. Sięgając kilka wieków wstecz, miała być wykorzystywana jako miejsce do wygnania dla ofiar zaraz, panującej w tamtych czasach. Duże zmarłych podobno wracają do tego miejsca jako złe duchy, demony. Jednak większą grozę budzi fakt, iż znajdował tam się szpital psychiatryczny, w którym dopuszczano się przerażających i brutalnych eksperymentów na pacjentach. 3. Martwe miasto - Rosja. Miasto na pierwszy rzut oka przyjemne, przyjazne, znane z małych kamiennych domków. Jednak fakt ten zmienia to, iż owe domki to tak naprawdę krypty i grobowce, w których zostali pochowani ludzie wraz ze swym dobytkiem. Miejsce to, jest tajemnicą dla wielu historyków, naukowców. Najprawdopodobniej były to ofiary zarazy panującej w XVI wieku. Legenda, która tam panuje mówi: " Jeśli tu przyjdziesz, nie wyjdziesz stąd żywy ". 2. Zamek w Ogrodzieńcu - Polska. Przez naukowców ruiny zamku zostały uznane za najlepiej zachowane. Budowla, która przyciąga do siebie badaczy zjawisk paranormalnych. Legenda głosi, że ówczesny właściciel zamku - Stanisław Warszycki, który torturował poddanych, za życia został porwany do piekła i pokutuje tam pod postacią psa. Podobno krąży dookoła zamku, skuty łańcuchami a jego oczy płoną żywym ogniem. Zwierzęta, które przebywają w okolicach zamku, zaczynają się dziwnie zachowywać - warczą bądź uciekają. 1. The Beechworth Lunatic Asylum - Australia. Jak to przystało na opuszczone szpitale psychiatryczne, zawsze owiane są złą sławą. Dla niektórych są to najbardziej przerażające miejsca na świecie. Szpital działał w latach 1867-1995. W okresie najlepszego funkcjonowania przebywało tam nawet 1200 pacjentów naraz. W swojej mrocznej historii zmarło tam około 9 tys. ludzi. Mieszkańcy twierdzą, że szpital jest nawiedzony przez duchy do dziś.
 23. RYZYKANT

  2 likei

  Jestem na TAK + wiek + znany + doświadczony + admin DD2
 24. RYZYKANT

  2 likei

  Przecież to jest śmieszne, dopiero co zalogowałaś się na forum a już chcesz admina? niedawno nie wiedziałaś gdzie znalezc IP serwera na forum.. Po drugie zamiast steam ID podałaś link do steama, po trzecie jak witałaś się z nami to napisałaś: "Cześć wszystkim nazywam się Andżelika. Mam prawie 15 lat" sama juz nie wiesz ile masz lat? W ogóle, coś mi śmierdzi te konto, bardzo podobnie piszesz Jak Monika, nowa osoba która też składała podanie o admina..
 25. Monikaaa

  2 likei

  Jako iż, jestem nowa postanowiłam zacząć serię od siebie. Zapraszam do lektury. Cześć wszystkim. Szczerze mówiąc ciężko pisać o sobie, w dodatku miałam przemyślane co mam napisać, a gdy przyszło co do czego mam w głowie totalną pustkę. Więc tak: Nazywam się Monika, to pewnie już większość z was wie. ( Tak, jestem kobietą) Mam prawie 20 lat. Moja mamusia postanowiła mnie wydać na świat w Sylwestra - dokładnie to o 23:16. Pochodzę z małego miasteczka jakim jest Ostrów Mazowiecki, aktualnie mieszkam w Warszawie. Jestem studentką drugiego roku na uczelni WSAS, studiuję administrację, co czasem pochłania bardzo dużo czasu. Moją miłością jest sport. Od 7 lat gram jako napastnik w piłkę nożną. Od 5 lat w siatkówkę, ale to bardziej amatorsko. Spoją przygodę z e-sportem rozpoczęłam 5 lat temu. Gram w FIFE, CSGO, kiedyś w 1.6. Z natury jestem raczej miłą i sympatyczną osobą, ze specyficzną nutką wredności przez co większość z was może mnie nie lubić i za mną nie przepadać. Nie wiem co by więcej tu napisać, wydaje mi się, że to kluczowe informację. Dorzucam 2 zdjęcia:
 26. bicek

  2 likei

  Jestem ZA. Monika jest rannym ptaszkiem (jakkolwiek to brzmi), a z rana ciężko spotkać z obecnych administratorów. Ma doświadczenie, ma kulturę i dba o rozwój serwera. Takich administratorów potrzebuje . Tym bardziej, że dziś najprawdopodobniej odchodzi trzech adminów z braku zainteresowania.
 27. Kappa :)

  2 likei

  [AUDIO] - Poprawiona wydajność dźwięku 3D. Dźwięk pozycyjny lepiej reaguje przy szybkich obrotach. [GRY WOJENNE] - Gracze mogą teraz wybierać spośród 3 map podczas głosowania na koniec meczu w grach wojennych. - Dodano możliwość konfiguracji głosowania w celu uproszczenia zarządzania serwerami społeczności War Games. [RÓŻNE] - Logi HTTP serwera będą zawierać poprawne znaczniki czasu w liniach dziennika, które wystąpiły przed zarejestrowaniem zdalnego odbiornika. - Poprawiono wydajność serwerów w momencie dołączania nowego zawodnika do serwera. - Naprawiono sporadycznie występujące “crashe” wpływające na oficjalne serwery gier. - Naprawiono dodatkowe 3 sekundowe opóźnienie w transmisji GOTV+. - Optymalizacje SSE4 w tabelach sieciowych w celu zmniejszenia utrudnień dla serwerów przy połączeniu nowego odtwarzacza. [WSPÓŁCZYNNIK ZAUFANIA] - Zaktualizowany algorytm zaufania oparty na danych i sprzężeniu zwrotnym. Żródło: https://izaktv.pl/update-csgo-28-11-17-valve-prosi-o-wasza-opinie/
 28. Kaneki Ken

  2 likei

  Ale to niema sensu bo na Faceit ten kto wygra nożówke ten wybiera drużynę po której zaczynają czyli CT lub TT a tu bez znaczenia więc nie rozumiem po co to dodawać. Chyba że miało by to znaczenie że ta drużyna która wygra może zrobić głosowanie po której stronie będą grać.
 29. szczurson

  2 likei

  Mi to nie przeszkadza, moze byc :D
 30. Kappa :)

  2 likei

  Fajny pomysł jak napisał @ Xenon™
 31. bicek

  2 likei

  Reinstalacja sklepu odbyła się prawidłowo i bez żadnych problemów. Sklep znajduje się po nowym adresem: http://feelthegame.pl/sklep/ Przywrócenie VIP-ów potrwa do 3 godzin. VIP-y dodaję ręcznie, więc ktoś może mieć już VIP-a na serwerze, a ktoś nie, więc nie spamujcie: "dlaczego on ma, a ja nie mam". Gdy finalnie skończę dodawać VIP-y, na pewno tutaj napiszę.
 32. bakZZ

  2 likei

  Fajny pomysł
 33. Xenon™

  2 likei

  @bicek tak ale chodzi mi o takie coś jak na faceitach tylko bez zmian teamów . Wiesz Ze zamiast pistoletowki to nozowka na midzie
 34. trocek123

  2 likei

  Witam jestem Trocek na waszej serwerowni a w szczególności na serwerze (only DD2) trafiłem przypadkiem poprzez wyszukiwanie serwerów gier i postawnowiłem zostać na waszej serwerowni na dłużej jak i spróbować się zaklimatyzować bo serwer bardzo przypadł mi do gusty. Człowiek ze mnie dosyć wiekowy bo lat więcej jak 20 posiadam, lubię grać w cs-a w wolnej chwili. Moimi zainteresowaniami jakże i hobby są takie dziedziny jak Freestyle, ASG, siłownia, CS jestem człowikiem komunikatywnym o dość dobrym podejściu do tematów na którę mogę się udzielać oraz w jakiś sposób pomóc. PS. Załączam swojego flick shota
 35. bicek

  2 likei

  @emil0wy - Dostaniesz posadę admina na naszym oficjalny serwerze Only Mirage. Zgłoś się z tym do @ ksk na prywatną wiadomość. Co do serwera 1vs1 IP pozostaje bez zmian. Aktualnie jest oddany do skonfigurowania. Dziś najprawdopodobniej będzie już funkcjonował.
 36. Aweczek

  2 likei

  To co jest na filmiku jest czyste lol, nie widać tu żadnych wspomagaczy. A komentarz Trocka jest typowym płaczem i wymyślaniem cheatów.
 37. bicek

  2 likei

  Mod Battlefield 4 CS:GO to system rang, które otrzymuje się za liczbę zabitych przez Ciebie wrogów. Posiada on odznaki z mocami, medale, osiągnięcia, statystyki zabić i wiele innych rzeczy. Jest to w pełni odwzorowany mod zgodnie z standardami BF4 w wersji: CS:GO. IP Serwera: 145.239.237.133:27015 Star dziś o godzinie: 16:00 Żeby zobaczyć menu wpisz "/bf4" Aby uzyskać wiecej informacji na temat moda wpisz "bf4" i wejdź w pomoc. Aby przekazać swoje diamenty innemu graczowi wpisz "/wyslij nick iloć". Wymagania na osiągnięcia, odznaki są dostępne w: !menu lub pod komendami: !odznaki i !osiagniecia Żeby sprawdzić statystyki innych graczy wpisz "/whois nick" lub "/whostats nick" Jeżeli twoje zabicia wyświetlają się pod celownikiem wpisz w konsoli: hud_centerid 0 Dedykowany ranking, top graczy, system rang. Serwerowy !sklep, w którym możesz zakupić odznaki za wygrane diamenty. Liczba posiadanych odznak jest wyświetlana na środku HUD'u. Co 5-20 zdobytych odznak dostajesz za darmo 50 Armor'u. Posiadając odpowiednie odznaki możesz korzystać z określonych bonusów korzystając z bindów: bf4_explode bf4_hp bf4_mine Lista wymagań, oraz osiągnięcia: (kliknij tutaj) Lista odznak: (kliknij tutaj)
 38. Aweczek

  2 likei

  @ Mesharsky możesz usunąć ten wabik z granatów na start? Prooooosze
 39. bicek

  1 like

  Twoja kandydatura na admina została PRZYJĘTA! Gratulujemy! Miejmy nadzieje, że nasza współpraca będzie owocna i działała w oby dwie strony. Po odbiór admina, oraz wprowadzenie Cię w grono administratorskie, proszę napisać post w tym temacie! Pozdrawiamy, FTG Team.
 40. Kappa :)

  1 like

  Jestem na małe TAK! +/- Wiek, + Aktywny, - SteamID.
 41. Klozepan

  1 like

  Jestem na tak +aktywny +miły -brak mikra ale myślę że to nadrobisz
 42. Nevee

  1 like

  Jak najbardziej na tak! :) Mam nadzieję,że Ci się uda! :>
 43. Styropian

  1 like

  https://lowcygier.pl/darmowe/juz-jest-assassins-creed-iv-black-flag-na-uplay-za-darmo/ Tutaj macie wszystko co i jak wytłumaczone.Miłej gry! ^^
 44. emily rose

  1 like

  Szanuje , dobrze że jest ktos taki na forum ;)
 45. AnoNy

  1 like

  Hej, lekturą bym raczej tego nie nazwał ze względu na to, że jest tutaj może 10 zdań max, niemniej jednak fajnie, że o sobie napisałaś :>.
 46. syntetycznY_

  1 like

  Znam z dd2. Pewne Tak, ogarnie temat ;)
 47. herbiSS

  1 like

  Niechcę się tu wtrącać za bardzo ale już napisałeś podanie na admina 5maps. Ja jestem na Tak skoro już miałeś admina to znaczy ,że - znasz komendy admina - jesteś aktywny - gracze Ci ufają i umiesz rozpoznać cheatera :) Takie jest moje zdanie myślę,że lepiej mój post przenieść do twojego 1 podania na admina :P. Administracja ma 3 dni na rozpatrzenie podania ;)
 48. bicek

  1 like

  Niestety, z ciągłymi problemami z zakupem VIP-a, oraz ich działaniem, jesteśmy zmuszeni do reinstalacji sklepu SMS. Najprawdopodobniej nastąpi to dnia dzisiejszego. Aby już nie mieszać bazy danych z starego sklepu do nowego, muszę przepisać ręcznie 150 usług, aktualnych VIP-ów na serwerach, do nowej bazy danych. Troszkę mi to zajmie. Myślę, że do jutra, do godzin pod wieczornych powinno wszystko śmigać. Usługi VIP zostaną przedłużone o 48 godzin. Prosimy o nie spamowanie na prywatnych wiadomościach, czy na steam kiedy będą naprawione VIP-y! Proszę śledzić bieżąco ten temat!
 49. bicek

  1 like

  @emil0wy - Tak naprawdę potrzebuje rozwiązania do miesiąca czasu, ponieważ aktualnie jest pisany autorski skrypt pod FTG.
×