Skocz do zawartości
DROGI GRACZU witaj na FeelTheGame.pl! Zarejestruj się już teraz, nie czekaj!
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
# Nazwa gracza Punkty Czas gry
0 punktów 5 dni, 7 godzin, 14 minut i 45 sekund
yTV->GOTV 0 punktów 7 dni, 21 godzin, 11 minut i 5 sekund
de_mirage
# Nazwa gracza Punkty Czas gry
Leszek 15 punktów 23 minuty i 27 sekund
Ab3l000th 5 punktów 6 minut i 14 sekund
♕𝙌𝙐𝙌𝙄♕ 2 punkty 5 minut i 42 sekund
FeelTheGame GOTV 0 punktów 17 godzin, 35 minut i 30 sekund
de_mirage
# Nazwa gracza Punkty Czas gry
FeelTheGameGOTV 0 punktów 1 godzinę, 18 minut i 1 sekunda
de_mirage
# Nazwa gracza Punkty Czas gry
GOTV 0 punktów 4 dni, 48 minut i 23 sekund
awp_lego_fort
# Nazwa gracza Punkty Czas gry
lubie placki 24 punktów 12 minut i 35 sekund
STRONK JWWWWWW 18 punktów 18 minut i 26 sekund
MrPrezes 15 punktów 34 minuty i 18 sekund
FeelTheGame GOTV 0 punktów 17 godzin, 35 minut i 49 sekund
Mordo weź ᶠᶸᶜᵏ ʰᵃʰ 0 punktów 40 minut i 40 sekund
surf_mai_ftg
# Nazwa gracza Punkty Czas gry
COPIK 0 punktów 18 minut i 35 sekund
Oj tak byczq +1 0 punktów 32 minuty i 55 sekund
soloviola 0 punktów 33 minuty i 8 sekund
✪ManiiPL✪ 0 punktów 36 minut i 47 sekund
surf_beginner_ug

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją od 2020.09.23 we wszystkich miejscach

 1. 8 punktów
  Witam, Wracam do was jako właściciel serwera awp#1 aby ponownie go rozkręcić bo smutno mi się zrobiło, że stał cały czas pusty. Byłem do niego przywiązany dlatego zbieram siły aby ponownie był grywalny abyście mieli gdzie spędzać miło i przyjemnie czas w dobie tej nieszczęsnej pandemii. Będę do tego potrzebował waszej pomocy. Zaczynając od jutra czyt. 23.10.2020 w miarę możliwości od godziny 16 wbijać po kilka osób na serwer aby nie stał pusty. Sam będę starał się mobilizować administrację serwera która wyraziła chęci ponownej gry na serwerze aby dawali z siebie wszystko oraz sam będę starał się wchodzić regularnie na serwer. Sam chciałem was przeprosić za to, że opuściłem was bez słowa ale zapewniam was, że teraz się nie poddam i będę z wami do końca i jeszcze dłużej i razem uczynimy nie tylko ten serwer ale całą sieć lepszą. Liczę na waszą pomoc i z góry dziękuje każdemu kto zaangażuje się w pomoc.
 2. 5 punktów
  FORUMOWE: Najlepszy Zarządca: @ bubu. Najlepszy Administrator: @ y0ung Najlepszy Junior Administrator: - Najlepszy Moderator: - Najlepszy Właściciel Serwera: @Czekoladowy Najlepszy Opiekun Serwera: - Najlepszy Admin Cs:Go: @ LunikoAWP #1 Najlepszy Redaktor: @ MorfinaAWP #1 Najlepszy Grafik: @ bubu. Najlepszy UBTeam: @ Kamcio Najlepszy Gracz: @ DarkElite Najlepszy Użytkownik: @ DarkElite ŚMIESZKOWE: Najaktywniejszy w tym miesiącu: Najbardziej kreatywna osoba: @ bubu. Najbardziej pomocna osoba: @Czekoladowy Największy leń: @ MorfinaAWP #1 Najbardziej niedoceniana osoba: @ Mr SecretAWP #1 Najbardziej irytująca osoba: - Najmilsza osoba: @ redd Osoba godna zaufania: @ redd Największy cwaniak: @ redd Podrywacz: @ redd Śmieszek: @ redd Maruda: @ redd Największy Dzban: @ redd Największy alkoholik: @ redd Największy Laluś: @ redd Najbardziej rządząca się osoba: @Czekoladowy Król forum: @ redd Królowa Forum: @ bubu. SERWEROWE: Najlepszy serwer: Only AWP #1 Najaktywniejszy serwer:
 3. 4 punkty
  Siema, to jestem ja ale seksi
 4. 3 punkty
 5. 3 punkty
  FORUMOWE: Najlepszy Zarządca: @ Czekoladowy Najlepszy Administrator: @ n1vez Najlepszy Junior Administrator: Najlepszy Moderator: @ xAdi1111 Najlepszy Właściciel Serwera: @ Aketti Najlepszy Opiekun Serwera: @ QuqiMirage#2 Najlepszy Admin Cs:Go: Najlepszy Redaktor: Najlepszy Grafik: @ CZARNYY Najlepszy UBTeam: @ y0ung Najlepszy Gracz: Najlepszy Użytkownik: @ y0ung ŚMIESZKOWE: Najaktywniejszy w tym miesiącu: Najbardziej kreatywna osoba: @ bubu. Najbardziej pomocna osoba: Największy leń: @ xAdi1111 Najbardziej niedoceniana osoba: Najbardziej irytująca osoba:@ xAdi1111 Najmilsza osoba: Osoba godna zaufania: @ y0ung Największy cwaniak: @ y0ung Podrywacz: @ y0ung Śmieszek: Maruda: Największy Dzban: Największy alkoholik:@ y0ung Największy Laluś:@ Czekoladowy Najbardziej rządząca się osoba: Król forum: Królowa Forum: SERWEROWE: Najlepszy serwer:Only Mirage #2 Najaktywniejszy serwer:
 6. 3 punkty
  Najlepszy Zarządca: @ Czekoladowy Najlepszy Administrator: @ n1vez Najlepszy Junior Administrator: Najlepszy Moderator: @ vazeyayi Najlepszy Właściciel Serwera: @ Aketti Najlepszy Opiekun Serwera: @ QuqiMirage#2 Najlepszy Admin Cs:Go: @ xAdi1111 Najlepszy Redaktor: Najlepszy Grafik: @ CZARNYY Najlepszy UBTeam: @ Kamcio Najlepszy Gracz: Najlepszy Użytkownik: ŚMIESZKOWE: Najaktywniejszy w tym miesiącu: Najbardziej kreatywna osoba: @ bubu. Najbardziej pomocna osoba: Największy leń: @ xAdi1111 Najbardziej niedoceniana osoba: Najbardziej irytująca osoba: @ xAdi1111 Najmilsza osoba: @ MorświinMirage#2 Osoba godna zaufania: @ MorświinMirage#2 Największy cwaniak: @ y0ung Podrywacz: Śmieszek: Maruda: @ y0ung Największy Dzban: @ y0ung Największy alkoholik: Największy Laluś: @ Czekoladowy Najbardziej rządząca się osoba: Król forum: Królowa Forum: SERWEROWE: Najlepszy serwer: Only Mirage #2 Najaktywniejszy serwer:
 7. 3 punkty
  Wyniki @ Suspen odrzucone ze względu na złożenie rezygnacji @ CZARNYY Przyjęty na obie posady. Na Multi admina okres 14 dni na sprawdzenie możliwości @ xXTrapped Podanie na multi admina odrzucone. W celu dogadania się o jaki serwer ci konkretnie chodziło zapraszam na pw @ xAdi1111Mirage #2 Przyjęty na okres próbny 14 dni. Zgłoś się do @ y0ung @ vazeyayiPrzyjęty na okres próbny 14 dni. Zgłoś się do @ y0ung Ponadto @ y0ung wchodzi na czas nieokreślony do zarządu. Pozdrawiamy Zarząd FeelTheGame.pl
 8. 3 punkty
 9. 3 punkty
  Co cię najbardziej denerwuje?
 10. 3 punkty
  Gdybyś przez 1 dzień mógł być dziewczyną, to co byś robił?
 11. 3 punkty
  Sprawdził ile mogę zarobić jako kobieta lekkich obyczajów przez cały dzień
 12. 2 punkty
  gameplay zdecydowanie
 13. 2 punkty
  Gameplay, jednak grafika to tez ważny aspekt.
 14. 2 punkty
  W jakiej sytuacji według Ciebie człowiek zasługuję na drugą szansę ?
 15. 2 punkty
  ej mam rozkmine teraz czy cytaty to te pojebane niebieskie literki czy screeny na twojej sygnaturce XDD
 16. 2 punkty
 17. 2 punkty
 18. 2 punkty
  Siema to ja jakies 12-13 lat temu
 19. 2 punkty
  Witajcie! Jako, że chcielibyśmy troszkę uzupełnić Administrację na naszym forum tworzę temat w którym możecie w łatwy sposób dostać się na dane stanowiska. Zasady rekrutacji: Możecie startować prawie na wszystkie rangi forumowe jak i serwerowe. W tej rekrutacji nie patrzymy na wymagania, a na kompetencje lub polecenie zaufanych nam osób. Dostępne rangi do wybory: Moderator, Redaktor, Grafik, Technik Serwerów, MultiAdmin, Admin na serwerach, Opiekun na serwerach Wzór: Wyniki opublikujemy 15 października w zbiorowym temacie Pozdrawiamy Zarząd FeelTheGame.pl
 20. 2 punkty
  Po waleniu konia, czyli co drugi dzień
 21. 2 punkty
  Czas skrócony do 10 października
 22. 2 punkty
  Aby uzyskać rangę, przejdź do TEGO działu i zgłoś się do Administracji!
 23. 2 punkty
  Za co i komu jesteś w życiu najbardziej wdzięczny?
 24. 2 punkty
  Nick: Suspen Imię: Bartosz Wiek: 17 lat Na jaką rangę chciałbyś do nas dołączyć?: multiadmin Doświadczenie: admin na serwerach od Akettiego od 7 miesięcy ( od marca) Jaka jest twoja motywacja?: Już trochę pograłem na serwerach i bardzo mi się spodobały. By mi było bardzo miło pełnić tę funkcję na serwerach najlepszej sieci feelthegame. Myślę, że nie będę sprawiać problemów i się polubimy. Pozdrawiam cieplutko i liczę na pozytywne rozpatrzenie podania.
 25. 2 punkty
  Ostatnie strasznie dużo rzeczy, ale często działa mi na nerwy ludzka głupota
 26. 2 punkty
  Nick na serwerze : h1mura Hookain Serwer : Mirage 1 SteamID : STEAM_0:0:4801288 Admin, który nadał bana : y0unh Link do bana : http://ybans.gameclan.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:4801288&advType=steamid&Submit Opis sytuacji : runda pistoletowa gram tec zabijam 2 typa w glowe i nagle ban staty mialem ponad 20killi powod: czitujesz
 27. 2 punkty
 28. 2 punkty
  Żył bym se jak księciunio : D EDIT: Oczywiście do tego donejcik dla @ redd
 29. 1 punkt
 30. 1 punkt
  Czy sny odzwierciedlają nasze pragnienia lub lęki?
 31. 1 punkt
  Cześć! Przedstawiam Wam mój poradnik na temat grania na odnodze na Trainie po stronie TT. Pierwszy raz coś takiego nagrywam, więc pewnie jest sporo niedociągnięć, więc jak macie jakieś uwagi to piszcie (tutaj lub na YouTube, chociaż pewnie na YT szybciej zobaczę komentarz). Zapraszam do obejrzenia filmiku w całości i przećwiczenia pokazanych rzeczy na serwerze!
 32. 1 punkt
  Nick: @ xyz.Mirage #3 Degradacja/Awans : Degradacja Poprzednia Ranga : Admin Mirage #3 Teraźniejsza Ranga : Gracz Powód : Vac, złamanie regulaminu.
 33. 1 punkt
  Co jest ważniejsze w grach: grafika czy gameplay?
 34. 1 punkt
  W zasadzie to nigdy. Żeby zasłużyć na drugą szansę należałoby okazać zrozumienie, że popełniło się błąd, ale życie nauczyło mnie że dla ludzi nie istnieje coś takiego jak przyznanie się do winy i dążenie do poprawy. Każdy zaciekle trzyma się swoich racji i wartości, które są sprzeczne na wielu płaszczyznach z naszymi. Nikt nigdy w życiu mnie nie przeprosił za wyrządzone krzywdy, to ludziom wydaje się, że mieli racje nawet kiedy wiadomo, że to oni zawalili.
 35. 1 punkt
  Przy wielu sytuacjach, jeżeli zrozumiał swój błąd.
 36. 1 punkt
 37. 1 punkt
 38. 1 punkt
 39. 1 punkt
 40. 1 punkt
 41. 1 punkt
  Co prawda już go nie mam ale bardzo nie lubiłem geografii btw lekcje geografii w Anglii wyglądają trochę inaczej niż w Polsce
 42. 1 punkt
 43. 1 punkt
  w sumie to jestem wdzięczny angielskiemu społeczeństwu które nauczyło mnie nie patrzeć na to kto jest jakiej rasy,orientacji itp.
 44. 1 punkt
  Użytkownik Black Myth został ostrzeżony 2020.09.30 20:17 przez y0ung. Powód: Brak kultury Notatka dla użytkownika: Kara: - Points: 100 (will never expire) - Moderatore Content: Nieokreślone - Restrict from posting content: Nieokreślone - Suspend from accessing the site: Nieokreślone
 45. 1 punkt
 46. 1 punkt
 47. 1 punkt
  Hmm, Zbudował bym dom, a resztę wpłaciłbym na konto oszczędnościowe aby pieniądze rosły xD
 48. 1 punkt
  Jaka jest twoja definicja sukcesu?
 49. 1 punkt
  mi nie trzeba tłumaczyć ale jeśli ty nie rozumiesz tego co napisałem to trochę beka bo właśnie udowodniłem że bez kontekstu można bardzo łatwo zaprzeczyć temu cytatowi a jeśli byłoby wyjaśnione to nie mógłbym tego zrobić
 50. 1 punkt
  Cieś lamuski xd
×
×
 • Utwórz nowe...