Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatnia godzina
 2. Kosz

  Ten temat został zablokowany, oraz przeniesiony do kosza przez załogę forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Pozdrawiamy, FTG Team
 3. Dzisiaj
 4. Sorry ziomeczku ale na NIE -Słabe podanie -Nie widziałem Cię na serwerze -Dlaczego ja ? - A ty nie jesteś dzieckiem ? -Poprawisz się jak dostaniesz admina ? -Jeżeli chcesz go mieć to teraz się staraj a nie jak dostaniesz admina. -Wiek
 5. Jestem na NIE! - Wiek, - Nie znam Ciebie, - Mało rozwinięte podanie, - Konto pod podanie.
 6. Nick: Hatix Wiek: 14 Moje SteamID: http://steamcommunity.com/profiles/76561198399623233/ Serwer: Mirage Status VAC: Nie posiadam VAC banów. Nigdy nie otrzymałem blokady VAC na tym, ani na innych kontach Steam. Doświadczenie: Byłem kiedyś adminem na innym serwie umiem to robić wiem moje siedzenie na forum 0% ale się po prawie jak dostane admina Dlaczego ja: Dużo gra dzieci które drą się i nie da się grać albo trolluje dlatego chciałbym zostać adminem żeby te rzeczy ogarniać :>
 7. why not https://imgur.com/gallery/c7awZ edytowany 6 minutes later jaki serwer - only mirage steam id - STEAM_0:0:125051454 ss https://imgur.com/gallery/c7awZ
 8. Na jaki serwer [Mirage, 3 Maps]: 3 MAPS Steam_ID: STEAM_1:1:173778793 Screen zaproszeń
 9. Jestem na Tak + to samo co koledzy powyżej :)
 10. Rozwiązane

  Zgłoszenie techniczne zostało zamknięte. Powód: problem został rozwiązany przez wsparcie techniczne. W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu. Konsultant udzielający wsparcia technicznego, pomoże w uzyskaniu odpowiedzi, a także dodatkowych wskazówek. [!] Wsparcie techniczne jest do dyspozycji w dni powszednie w godzinach 12:00-20:00.
 11. Link do podania: Jaki serwer [5 Maps/Mirage]?:3 maps Steam ID: STEAM_0:0:42990540
 12. Rozwiązane

  Zgłoszenie techniczne zostało zamknięte. Powód: problem został rozwiązany przez wsparcie techniczne. W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu. Konsultant udzielający wsparcia technicznego, pomoże w uzyskaniu odpowiedzi, a także dodatkowych wskazówek. [!] Wsparcie techniczne jest do dyspozycji w dni powszednie w godzinach 12:00-20:00.
 13. Rozwiązane

  Po przeanalizowaniu demka, gracz dostaje permanentnego bana.
 14. Twoja kandydatura na admina została ODRZUCONA! Przykro nam! W dalszym ciągu masz prawo do ubiegania się o admina. Pamiętaj o dłuższym odstępie czasowym, gdyż zbyt krótki między dwoma kandydaturami może skutkować kolejnym, negatywnym rozpatrzeniem Twojego podania. *Proponujemy złożenie ponownej kandydatury po minimum 7 dniach ! Pozdrawiamy, FTG Team.
 15. Twoja kandydatura na admina została PRZYJĘTA! Gratulujemy! Miejmy nadzieje, że nasza współpraca będzie owocna i działała w oby dwie strony. Po odbiór admina, oraz wprowadzenie Cię w grono administratorskie, proszę napisać post w tym temacie! Pozdrawiamy, FTG Team.
 16. Twoja kandydatura na admina została ODRZUCONA! Przykro nam! W dalszym ciągu masz prawo do ubiegania się o admina. Pamiętaj o dłuższym odstępie czasowym, gdyż zbyt krótki między dwoma kandydaturami może skutkować kolejnym, negatywnym rozpatrzeniem Twojego podania. *Proponujemy złożenie ponownej kandydatury po minimum 7 dniach ! Pozdrawiamy, FTG Team.
 17. Twoja kandydatura na admina została ODRZUCONA! Przykro nam! W dalszym ciągu masz prawo do ubiegania się o admina. Pamiętaj o dłuższym odstępie czasowym, gdyż zbyt krótki między dwoma kandydaturami może skutkować kolejnym, negatywnym rozpatrzeniem Twojego podania. *Proponujemy złożenie ponownej kandydatury po minimum 7 dniach ! Pozdrawiamy, FTG Team.
 18. Twoja kandydatura na admina została ODRZUCONA! Przykro nam! W dalszym ciągu masz prawo do ubiegania się o admina. Pamiętaj o dłuższym odstępie czasowym, gdyż zbyt krótki między dwoma kandydaturami może skutkować kolejnym, negatywnym rozpatrzeniem Twojego podania. *Proponujemy złożenie ponownej kandydatury po minimum 7 dniach ! Pozdrawiamy, FTG Team.
 19. Twoja kandydatura na admina została ODRZUCONA! Przykro nam! W dalszym ciągu masz prawo do ubiegania się o admina. Pamiętaj o dłuższym odstępie czasowym, gdyż zbyt krótki między dwoma kandydaturami może skutkować kolejnym, negatywnym rozpatrzeniem Twojego podania. *Proponujemy złożenie ponownej kandydatury po minimum 7 dniach ! Pozdrawiamy, FTG Team.
 20. Twoja kandydatura na admina została ODRZUCONA! Przykro nam! W dalszym ciągu masz prawo do ubiegania się o admina. Pamiętaj o dłuższym odstępie czasowym, gdyż zbyt krótki między dwoma kandydaturami może skutkować kolejnym, negatywnym rozpatrzeniem Twojego podania. *Proponujemy złożenie ponownej kandydatury po minimum 7 dniach ! Pozdrawiamy, FTG Team.
 21. Twoja kandydatura na admina została PRZYJĘTA! Gratulujemy! Miejmy nadzieje, że nasza współpraca będzie owocna i działała w oby dwie strony. Po odbiór admina, oraz wprowadzenie Cię w grono administratorskie, proszę napisać post w tym temacie! Pozdrawiamy, FTG Team.
 22. Wczoraj
 23. Jestem na Tak: Również jak powyżej :)
 24. Jestem na NIE Jak wyżej koledzy nie ma sensu
 25. Coooo? Jestem na NIE! - Wiek, - Konto pod podanie, - Złe steamID.
 1. Załaduj więcej aktywności
×