Skocz do zawartości

csgo
145.239.16.94:27015 FeelTheGame.pl [Mirage] de_mirage
18 / 26
GT GOTV Staty Sklep Połącz
# Nazwa gracza Punkty Czas gry
de_mirage
Administrator

Royz

Właściciel

Royz wygrał w ostatnim dniu Styczeń 19

Royz ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

84 Zaawansowany

O Royz

Dodatkowe informacje

Ostatnio na profilu byli

670 wyświetleń profilu
 1. Royz

  Siemano
 2. Royz

  Głosów oddanych dziś: 2/∞
 3. Royz

  siemaneczko
 4. Twoja kandydatura na administratora serwera została PRZYJĘTA! Gratulujemy! Miejmy nadzieje, że nasza współpraca będzie owocna i działała w oby dwie strony. Po odbiór admina, oraz wprowadzenie Cię w grono administratorskie, proszę napisać post w tym temacie Pozdrawiamy, FTG Team.
 5. Royz

  Głosów oddanych dziś: 1/25
 6. W tym temacie możesz odebrać rangę, jeśli twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie. Formularze według poniższego wzoru proszę składać tylko i wyłącznie w tym temacie SteamID: Link do podania:
 7. Royz

   Kosz
  ban

  Ten temat został zablokowany, oraz przeniesiony do kosza przez załogę forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Pozdrawiamy, Ekipa FTG
 8. Royz

   Kosz
  ban

  Zły dział. Odwołanie napisz w tym temacie http://feelthegame.pl/application/form/2-prośba-o-odbanowanie/
 9. W związku z niedawnym startem serwera Mirage postanowiliśmy każdego gracza nagrodzić darmowym VIP'em na okres 7dni! Osoby które kupiły VIP'y niech się nie martwią, zostaną one przedłużone o kolejne 7 dni. Wystarczy, że pod tym tematem podasz SteamID oraz link do konta Steam. Zastosujcie się do poniższego wzoru: SteamID: Link do Steama: Do dzieła! Miłego grania.
 10. [ Kultura i zachowanie ] 1.1 Zakaz nagminnego przeklinania. 1.2 Zakaz ukrywania przekleństw pod innymi znakami, tak aby były one wciąż czytelne dla innych graczy lub można było odczytać treść wyrazu jako wulgarną. 1.3 Zakaz przeklinania w językach obcych. 1.4 Zakaz używania skrótów od wyrazów niecenzuralnych. 1.5 Omijanie w jakikolwiek sposób zakazu przeklinania będzie potraktowane jako przekleństwo. 1.6 Obrażanie graczy jest surowo zabronione! 1.7 Niedozwolone są nicki zawierające przekleństwa oraz treści rasistowskie i obrażające czyjąś godność. 1.8 Naruszanie zasad objętych w niniejszym regulaminie grozi ukaraniem w postaci bana. [ ADMINISTRACJA ] 2.1 Administracja to również gracze. Jeżeli gracz zauważy nadużycie - powinien zgłosić problem do Moderatora / Właściciela w odpowiednim wątku na forum. 2.2 Nie zgłaszamy problemów, ani graczy na czacie. Jeżeli mamy jakąś prośbę, lub problem - zgłaszamy to na czacie administracji (u->@->informacja). 2.3 Nie męczymy administracji. Nie przestrzeganie tej zasady będzie karane. 2.4 Odstępstwem od pkt. 3.4 jest wymuszony serwisowy restart serwera / mapy poprzez Właściciela, Opiekuna. Poprzedzony każdorazowo informacją z użyciem komendy !msay. 2.5 Podszywanie się pod administracje będzie surowo karane. 2.6 Administracja dokłada wszelkich starań, aby każdą sprawę rozwiązać polubownie. 2.7 Decyzja administratora jest finalna i nie podlega negocjacji (w szczególnych przypadkach Opiekun może dokonać modyfikacji/usunięcia kary). [ Rozmowa ] 3.1 Staraj się tak rozmawiać z graczami, aby nie musieli się zastanawiać o co Ci chodzi. 3.2 Nie krzycz do mikrofonu. 3.3 Nie nadużywaj klawiatury, nie spamuj (flooduj). 3.4 Zakazane jest reklamowanie stron internetowych innych niż https://feelthegame.pl 3.5 Zakazane jest reklamowanie Cheatów, skryptów i innych niedozwolonych aliasów. 3.6 Jeśli masz skończone 16 lat, ale nie przeszedłeś jeszcze mutacji, lub masz piszczący głos - możesz podczas rundy przekazywać podstawowe info swojej drużynie, lecz bez nadużywania mikrofonu. [ Rozgrywka ] 4.1 Zabronione jest wchodzenie na bugi, txt, chodzenie po niebach i tym podobne. 4.2 Spectatorzy (obserwatorzy) będą wyrzucani przez adminów. 4.3 Na serwerze wszyscy mają się dobrze bawić! Najważniejsze, żeby nie psuć zabawy innym! 4.4 Absolutny zakaz używania skryptów, cheatów i innych niedozwolonych aliasów! 4.5 Rozmowa na TeamSpeak'u jest dozwolona, lecz zakaz podawania informacji na temat rozmieszczenia zawodników w grze.
 11. Royz

  Myślałem też nad tym. Jutro propozycja zostanie wprowadzona.
 12. Royz

  Propozycja przyjęta! @SeeQ
 13. Twoja kandydatura na administratora serwera została PRZYJĘTA! Gratulujemy! Miejmy nadzieje, że nasza współpraca będzie owocna i działała w oby dwie strony. Po odbiór admina, oraz wprowadzenie Cię w grono administratorskie, proszę napisać post w tym temacie Pozdrawiamy, FTG Team.
 14. Podanie przyjmę na okres próbny, napisz do mnie w wiadomości na steam https://steamcommunity.com/id/royzk
 15. Twoja kandydatura na administratora serwera została PRZYJĘTA! Gratulujemy! Miejmy nadzieje, że nasza współpraca będzie owocna i działała w oby dwie strony. Po odbiór admina, oraz wprowadzenie Cię w grono administratorskie, proszę napisać post w tym temacie Pozdrawiamy, FTG Team.
×
×
 • Utwórz nowe...